Obserwuj: Eutelsat Polska

Wybory federalne w Niemczech: pojemność na czterech satelitach Eutelsat umożliwi transmisje TV nadawcom niemieckim i międzynarodowym

Komunikat prasowy   •   Wrz 21, 2017 14:20 CEST

Paryż, 21 września 2017 - W związku z odbywającymi się w Niemczech wyborami federalnymi, wiodące ośrodki mediowe, zarówno niemieckie, jak i międzynarodowe, zarezerwowały pojemność na czterech satelitach Eutelsat Communications (NYSE Euronext paris: ETL). W niedzielę, 24 września, do urn pójdą nawet 62 miliony wyborców.

Celem transmisji wydarzeń związanych z wyborami, pojemność odpowiadająca 300 godzinom została zarezerwowana na satelitach: EUTELSAT 12 West B, EUTELSAT 10A, EUTELSAT 16A i EUTELSAT 7B. Wśród klientów znaleźli się między innymi tacy dostawcy treści, jak Telenor Satellite i luksemburski ENEX, stowarzyszenie wiodących nadawców na rynku światowym. ENEX wykorzysta pojemność Eutelsat dostarczając swym członkom treści wyprodukowane przez lokalnego, niemieckiego partnera, Mediengruppe RTL Deutschland.

Centrum Rezerwacji Eutelsat koordynuje dzierżawami pojemności okazjonalnej (tzw. usługi occasional-use) w zakresie globalnej floty Eutelsat, umożliwiając transmisje wydarzeń sportowych, kulturalnych, politycznych, czy innych ważnych wydarzeń „z ostatniej chwili” na całym świecie. Minimalny czas transmisji to 15 minut.

O Eutelsat Communications

Założona w 1977 roku firma Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL, kod ISIN: FR0010221234) jest jednym z wiodących na świecie i najbardziej doświadczonych operatorów satelitów komunikacyjnych. Firma oferuje pojemność nadawczą na 39 satelitach klientom, wśród których są nadawcy i stowarzyszenia nadawców, operatorzy płatnej telewizji, dostawcy usług internetowych i wideo oraz przedsiębiorstwa i agencje rządowe. Satelity Eutelsat zapewniają pełen zasięg na Europę, Bliski Wschód, Afrykę, region Azji i Pacyfiku oraz obie Ameryki, umożliwiając szerokopasmową i rządową komunikację wideo, danych, niezależnie od lokalizacji użytkownika. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu, a biura i teleporty zlokalizowane są na całym świecie. Eutelsat zatrudnia 1000 mężczyzn i kobiet z 37 krajów, którzy będąc ekspertami w swych dziedzinach, współpracują z klientami zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

Więcej informacji na: www.eutelsat.com

Dział prasowy
Vanessa O’Connor Tel: + 33 1 53 98 37 91 voconnor@eutelsat.com
Marie-Sophie Ecuer Tel: + 33 1 53 98 37 91 mecuer@eutelsat.com
Violaine du Boucher Tel: + 33 1 53 98 37 91 vduboucher@eutelsat.com

Inwestorzy i analitycy
Joanna Darlington Tel. : +33 1 53 98 35 30 jdarlington@eutelsat.com
Cédric Pugni Tel. : +33 1 53 98 35 30 cpugni@eutelsat.com


Follow us at:

Eutelsat on Twitter Eutelsat on Facebook Eutelsat on LinkedIn Eutelsat on Youtube Eutelsat on Flickr Google+

Dołączone pliki

Dokument PDF

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Komentarz

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.