Obserwuj: Eutelsat Polska

Philippe Lin dyrektorem generalnym chińskiego biura regionalnego Eutelsat

Komunikat prasowy   •   Maj 30, 2016 07:40 CEST

Paryż, Singapur, 30 maja 2016 - Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL) ogłasza, iż Philippe Lin został mianowany dyrektorem generalnym chińskiego biura regionalnego grupy Eutelsat.

Rozwój działalności Eutelsat w Chinach zostanie ukierunkowany bogatym doświadczeniem Philippe, zarówno w działalności komercyjnej, jak i instytucjonalnej. Początki jego kariery to, między innymi, praca w Chińskiej Radzie Promocji Handlu Zagranicznego, czy stanowiska wykonawcze zarówno w pekińskiej, jak i paryskiej filii firmy Total. Do Eutelsat Philippe Lin dołącza po 15 latach pracy jako główny przedstawiciel i wiceprezes Airbus China.

Jako obywatel Francji, Philippe ukończył pekiński uniwersytet ekonomii i biznesu międzynarodowego (University of International Business and Economics), najsłynniejszą francuską szkołę wyższą, Ecole Nationale d’Administration (ENA) i kanadyjską Ecole Nationale d’Administration Publique.

O Eutelsat Communications

Założona w 1977 roku firma Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL, kod ISIN: FR0010221234) jest jednym z wiodących na świecie i najbardziej doświadczonych operatorów satelitów komunikacyjnych. Firma oferuje pojemność nadawczą na 39 satelitach klientom, wśród których są nadawcy i stowarzyszenia nadawców, operatorzy płatnej telewizji, dostawcy usług internetowych i wideo oraz przedsiębiorstwa i agencje rządowe. Satelity Eutelsat zapewniają pełen zasięg na Europę, Bliski Wschód, Afrykę, region Azji i Pacyfiku oraz obie Ameryki, umożliwiając szerokopasmową i rządową komunikację wideo, danych, niezależnie od lokalizacji użytkownika. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu, a biura i teleporty zlokalizowane są na całym świecie. Eutelsat zatrudnia 1000 mężczyzn i kobiet z 37 krajów, którzy będąc ekspertami w swych dziedzinach, współpracują z klientami zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

Więcej informacji na: www.eutelsat.com

Dział prasowy
Vanessa O’Connor Tel: + 33 1 53 98 37 91 voconnor@eutelsat.com
Marie-Sophie Ecuer Tel: + 33 1 53 98 37 91 mecuer@eutelsat.com
Violaine du Boucher Tel: + 33 1 53 98 37 91 vduboucher@eutelsat.com

Inwestorzy i analitycy
Joanna Darlington Tel. : +33 1 53 98 35 30 jdarlington@eutelsat.com
Cédric Pugni Tel. : +33 1 53 98 35 30 cpugni@eutelsat.com


Follow us at:

Eutelsat on Twitter Eutelsat on Facebook Eutelsat on LinkedIn Eutelsat on Youtube Eutelsat on Flickr Google+

Dołączone pliki

Dokument PDF

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Komentarz

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.