Obserwuj: Eutelsat Polska

Oświadczenie Eutelsat w sprawie decyzji FCC, dotyczącej pasma C

Komunikat prasowy   •   Lis 18, 2019 20:35 CET

Paryż, 22 listopada 2019 - Eutelsat Communications (Euronext Paris:ETL) przyjmuje decyzję FCC, określającą ramy przetargu publicznego dla części pasma C, w częstotliwości między 3,7, a 4,2 GHz, co uznawane jest jako pierwszy ważny krok w kierunku szybkiego rozwoju i przygotowania częstotliwości pasma C dla mobilnych usług 5G.

Eutelsat z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie owocnego i pozytywnego dialogu z FCC, celem ukształtowania sprawiedliwego i skutecznego procesu, mającego ułatwić przeprowadzenie przetargu, a następnie oczyszczenie pasma, tak, by wprowadzić 5G o czasie, równocześnie w całej, kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych.

O Eutelsat Communications

Założona w 1977 roku, firma Eutelsat Communications jest jednym z wiodących na świecie operatorów satelitarnych. Dzięki globalnej sieci satelitów i powiązanej infrastrukturze naziemnej, Eutelsat umożliwia swym klientom efektywną komunikację z ich odbiorcami w zakresie usług wideo, transmisji danych, usług rządowych, a także stacjonarnych i mobilnych usług szerokopasmowych, niezależnie od ich lokalizacji. Dzięki Eutelsat, ponad 7000 kanałów TV, obsługiwanych przez wiodące grupy mediowe trafia do miliarda odbiorców przystosowanych do odbioru DTH, bądź połączonych z sieciami naziemnymi. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu, a biura i teleporty zlokalizowane są na całym świecie. Eutelsat zatrudnia 1000 mężczyzn i kobiet z 46 krajów, których zadaniem jest zapewnianie najwyższej jakości świadczonych usług.

Eutelsat Communications widnieje w indeksie paryskiej giełdy Euronext (ETL).

Więcej informacji na: www.eutelsat.com

Dział prasowy
Marie-Sophie Ecuer Tel: + 33 1 53 98 37 91 mecuer@eutelsat.com

Inwestorzy i analitycy
Joanna Darlington Tel. : +33 1 53 98 35 30 jdarlington@eutelsat.com
Cédric Pugni Tel. : +33 1 53 98 35 30 cpugni@eutelsat.com


Follow us at:

Eutelsat on Twitter Eutelsat on Facebook Eutelsat on LinkedIn Eutelsat on Youtube Eutelsat on Flickr Google+

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Komentarz

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.