Obserwuj: Eutelsat Polska

Oświadczenie Eutelsat w sprawie C-Band Alliance

Komunikat prasowy   •   Wrz 03, 2019 14:50 CEST

Paryż, 3 września 2019 - Eutelsat ogłasza wycofanie się z C-Band Alliance („CBA”), co zostało dziś formalnie zgłoszone członkom konsorcjum.

Dla przypomnienia, CBA to organizacja, której zadaniem jest oczyszczanie i zmiana przeznaczenia pasma C, celem udostępnienia jego części usługom 5G na terytorium Stanów Zjednoczonych.

Eutelsat chce jednak brać aktywny i bezpośredni udział w dyskusjach dotyczących oczyszczania i zmiany przeznaczenia pasma C.

Założona w 1977 roku, firma Eutelsat Communications jest jednym z wiodących na świecie operatorów satelitarnych. Dzięki globalnej sieci satelitów i powiązanej infrastrukturze naziemnej, Eutelsat umożliwia swym klientom efektywną komunikację z ich odbiorcami w zakresie usług wideo, transmisji danych, usług rządowych, a także stacjonarnych i mobilnych usług szerokopasmowych, niezależnie od ich lokalizacji. Dzięki Eutelsat, ponad 7000 kanałów TV, obsługiwanych przez wiodące grupy mediowe trafia do miliarda odbiorców przystosowanych do odbioru DTH, bądź połączonych z sieciami naziemnymi. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu, a biura i teleporty zlokalizowane są na całym świecie. Eutelsat zatrudnia 1000 mężczyzn i kobiet z 46 krajów, których zadaniem jest zapewnianie najwyższej jakości świadczonych usług.

Więcej informacji na: www.eutelsat.com


Dział prasowy


Marie-Sophie Ecuer Tel.: + 33 1 53 98 37 91 mecuer@eutelsat.com
  Jessica Whyte Tel.: + 33 1 53 98 37 91 jwhyte@eutelsat.com
  Christina Darvasi Tel.: + 52 55 2629 5847 christina.darvasi@eutelsat.com

Inwestorzy i analitycy
  Joanna Darlington Tel.: +33 1 53 98 35 30 jdarlington@eutelsat.com
  Cédric Pugni Tel.: +33 1 53 98 35 30 cpugni@eutelsat.com
  Alexandre Enjalbert Tel.: +33 1 53 98 35 30 aenjalbert@eutelsat.com

Follow us at:
Eutelsat on Twitter Eutelsat on Facebook Eutelsat on LinkedIn Eutelsat on Youtube Eutelsat on Flickr Google+

Dołączone pliki

Dokument PDF

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Komentarz

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.