Obserwuj: Eutelsat Polska

Ogłoszenie finalistów nagród Eutelsat TV Awards 2016!

Komunikat prasowy   •   Wrz 28, 2016 10:38 CEST

Paryż, 27 września 2016 r. – Wchłaniane przez nas w zaciszu domowym jak z dłoni uniwersum telewizji jest światem pełnym skarbów, nieskończonej kreatywności, inspiracji, odwagi oraz innowacji. Wymienione cechy to tylko niektóre z wielu, odzwierciedlające obsadę kanałów, obecnie umieszczonych przez międzynarodowe jury na krótkiej liście kandydatów do prestiżowych nagród Eutelsat TV Award.

Eutelsat TV Awards jest jedyną międzynarodowa imprezą skupiającą uwagę na jakości emitowanych na świecie kanałów TV. Jury, któremu przewodniczy wielokrotnie wyróżniony nagrodami dziennikarz RAI, Duilio Gianmaria, w skład której wchodzą eksperci ds. mediów z różnorodnych rynków, zgromadziło się w Paryżu w dniach 24 – 25 września w celu dokonania oceny jakości, innowacji i kreatywności ponad 120 kanałów z xx państw, zgłoszonych w tegorocznym konkursie. Sędziowie stanęli przed wyzwaniem w postaci ułożenia krótkiej listy ze znakomitego szeregu zgłoszeń. Zwycięskie kanały w ośmiu kategoriach tematycznych zostaną uhonorowane podczas ceremonii w Mediolanie, która odbędzie się 25 listopada. Nagrody zostaną również przyznane Najlepszym Programom.

Wszystkie kanały uczestniczące w Eutelsat TV Awards są obecnie uprawnione do ubiegania się o nagrodę publiczności, tj. People’s Choice Award, przypadająca kanałowi, który zgromadzi najwięcej głosów oglądającej publiczności.

Głosowanie na tę będącą przedmiotem pożądania nagrodę odbędzie się w terminie od 28 września do 2 listopada za pośrednictwem stron internetowych kanałów, jak również eutelsattvawards.com oraz innych popularnych witryn, w tym broadbandtvnews.com, millecanali.it i produ.com.

Finaliści nagród 2016 Eutelsat TV Awards:

Dla dzieci Kino
Fix&Foxi Niemcy Dom Kino Rosja
Nickelodeon Niemcy SinemaZetu Tanzania
RTL Kockica Chorwacja Sky Cinema 1 HD Włochy
Kultura / Dokument Fikcja/Rozrywka
BBC Earth Wielka Brytania Sundance Channel USA
FunBox 4K USA TNT Rosja
Sky Arte Włochy ZAP Viva Angola
Lifestyle Muzyka
Arewa24 Nigeria 4fun.tv Polska
Bober Rosja C Music TV Wielka Brytania
Roya TV Jordania Trace Francja
Wiadomości Sport
BBC Persian Wielka Brytania Eurosport Niemcy
Ennahar TV News Algieria OTE Sports Highlights HD Grecja
FRANCE 24 Francja RAI Sport 1 HD Włochy
Najlepszy program
Re-Enactors! (Canal+ Discovery) Polska
Iran’s Nuclear Deal (BBC Persian) Wielka Brytania
Currentzis – The Classical Rebel (Deutsche Welle) Niemcy
Mystery of the Lost Caravaggio - (Sky Arte) Włochy

Jury: Jerzy Barski, TV-Sat Magazine (Polska), FrédéricVaulpré, Eurodata TV (Francja), Robert Briel, Broadband TV News, (Rosja), Paolo Dalla Chiara, Pentastudio (Włochy), Dmitry Dibrov (Rosja), Giacomo Mazzone, EBU, Tayfun Atay, Cumhuriyet / Okan University(Turcja), Reem Nouss, Producent wykonawczy / Konsultant TV (Wielka Brytania). Przewodniczący Jury: Duilio Giammaria, RAI (Włochy). Ekspert techniczny: Mauro Roffi, Millecanali (Włochy).

O Eutelsat Communications

Założona w 1977 roku firma Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL, kod ISIN: FR0010221234) jest jednym z wiodących na świecie i najbardziej doświadczonych operatorów satelitów komunikacyjnych. Firma oferuje pojemność nadawczą na 39 satelitach klientom, wśród których są nadawcy i stowarzyszenia nadawców, operatorzy płatnej telewizji, dostawcy usług internetowych i wideo oraz przedsiębiorstwa i agencje rządowe. Satelity Eutelsat zapewniają pełen zasięg na Europę, Bliski Wschód, Afrykę, region Azji i Pacyfiku oraz obie Ameryki, umożliwiając szerokopasmową i rządową komunikację wideo, danych, niezależnie od lokalizacji użytkownika. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu, a biura i teleporty zlokalizowane są na całym świecie. Eutelsat zatrudnia 1000 mężczyzn i kobiet z 37 krajów, którzy będąc ekspertami w swych dziedzinach, współpracują z klientami zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

Więcej informacji na: www.eutelsat.com

Dział prasowy
Vanessa O’Connor Tel: + 33 1 53 98 37 91 voconnor@eutelsat.com
Marie-Sophie Ecuer Tel: + 33 1 53 98 37 91 mecuer@eutelsat.com
Violaine du Boucher Tel: + 33 1 53 98 37 91 vduboucher@eutelsat.com

Inwestorzy i analitycy
Joanna Darlington Tel. : +33 1 53 98 35 30 jdarlington@eutelsat.com
Cédric Pugni Tel. : +33 1 53 98 35 30 cpugni@eutelsat.com


Follow us at:

Eutelsat on Twitter Eutelsat on Facebook Eutelsat on LinkedIn Eutelsat on Youtube Eutelsat on Flickr Google+

Dołączone pliki

Dokument PDF

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Komentarz

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.