Obserwuj: Eutelsat Polska

Miriem Bensalah Chaqroun występuje z zarządu Eutelsat Communications

Komunikat prasowy   •   Cze 12, 2017 08:40 CEST

Paryż, 12 czerwca 2017 - Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL) ogłasza, iż Miriem Bensalah Chaqroun wystąpi z zarządu spółki Eutelsat w trybie natychmiastowym, zgodnie z regulacjami w zakresie różnorodności sprawowanych funkcji.

"Lata spędzone jako członek zarządu spółki Eutelsat, światowego i lidera w branży operatorów satelitarnych, wspominam bardzo miło. Jestem przekonana, iż Eutelsat będzie prężnie kontynuował swą owocną działalność, zarówno po stronie klientów, jak i udziałowców", mówi Miriem Bensalah Chaqroun.

"Dziękuję Miriem za najwyższej jakości wkład, jakim obdarzyła nas jako członek zarządu spółki. Życzę jej powodzenia w realizacji nowych projektów", powiedział Michel de Rosen, przewodniczący zarządu spółki Eutelsat Communications.

Kandydat na miejsce Miriam Bensalah Chaqroun zostanie przedstawiony na dorocznym walnym zgromadzeniu udziałowców w listopadzie 2017.

O Eutelsat Communications

Założona w 1977 roku firma Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL, kod ISIN: FR0010221234) jest jednym z wiodących na świecie i najbardziej doświadczonych operatorów satelitów komunikacyjnych. Firma oferuje pojemność nadawczą na 39 satelitach klientom, wśród których są nadawcy i stowarzyszenia nadawców, operatorzy płatnej telewizji, dostawcy usług internetowych i wideo oraz przedsiębiorstwa i agencje rządowe. Satelity Eutelsat zapewniają pełen zasięg na Europę, Bliski Wschód, Afrykę, region Azji i Pacyfiku oraz obie Ameryki, umożliwiając szerokopasmową i rządową komunikację wideo, danych, niezależnie od lokalizacji użytkownika. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu, a biura i teleporty zlokalizowane są na całym świecie. Eutelsat zatrudnia 1000 mężczyzn i kobiet z 37 krajów, którzy będąc ekspertami w swych dziedzinach, współpracują z klientami zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

Więcej informacji na: www.eutelsat.com

Dział prasowy
Vanessa O’Connor Tel: + 33 1 53 98 37 91 voconnor@eutelsat.com
Marie-Sophie Ecuer Tel: + 33 1 53 98 37 91 mecuer@eutelsat.com
Violaine du Boucher Tel: + 33 1 53 98 37 91 vduboucher@eutelsat.com

Inwestorzy i analitycy
Joanna Darlington Tel. : +33 1 53 98 35 30 jdarlington@eutelsat.com
Cédric Pugni Tel. : +33 1 53 98 35 30 cpugni@eutelsat.com


Follow us at:

Eutelsat on Twitter Eutelsat on Facebook Eutelsat on LinkedIn Eutelsat on Youtube Eutelsat on Flickr Google+

Dołączone pliki

Dokument PDF

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Komentarz

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.