Obserwuj: Eutelsat Polska

Mike Antonovich dyrektorem generalnym Eutelsat Americas

Komunikat prasowy   •   Kwi 26, 2017 08:21 CEST

Paryż, 26 kwietnia 2017 - Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL) ogłasza, iż Mike Antonovich został mianowany nowym dyrektorem generalnym (CEO) Eutelsat Americas.

Doświadczony w zakresie pracy na stanowiskach wykonawczych w przemyśle satelitarnym i telekomunikacyjnym, Mike Antonovich rozpoczął swą karierę od stanowiska realizatora wizji w ESPN. Podczas wieloletniej pracy dla PamAmSat pełnił rozmaite funkcje w dziale sprzedaży i marketingu, włącznie z funkcją lidera zespołu ds. sprzedaży globalnej. Kolejne piastowane posady to dyrektor generalny Genesis Network, starszy wiceprezes na rynek Ameryki w ATEME, a także starszy wiceprezes ds. sprzedaży globalnej w japońskim Global Media Links. Szerokie doświadczenie Mike’a Antonovicha z pogranicza rynków: mediowego, nadawczego i telekomunikacyjnego, zostanie wykorzystane do kierowania działaniami Eutelsat Americas na obszarze Ameryki, zarówno Północnej, jak i Południowej, a także do świadczenia usług amerykańskim odbiorcom za pomocą globalnej floty satelitarnej Eutelsat.

Jeszcze większe możliwości satelitarne w Ameryce to idealny moment na powitanie Mike’a Antonovicha w zespole Eutelsat,” powiedział Rodolphe Belmer, dyrektor generalny Eutelsat. „Ceniony za przeprowadzenie wiele inicjatyw w zakresie usług mediowych i nadawczych, Mike Antonovich wnosi także bogate doświadczenie w rozwiązaniach z zakresu kodowania i transportu wideo, co udoskonali ofertę naszych usług. Sprawdzone umiejętności przywódcze i przedsiębiorcze przyczynią się do rozwoju Eutelsat Americas na wszystkich rynkach.”

Obejmujący dotychczas stanowisko dyrektora generalnego Eutelsat Americas, Patricio Northland opuszcza Grupę Eutelsat.

O Eutelsat Communications

Założona w 1977 roku firma Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL, kod ISIN: FR0010221234) jest jednym z wiodących na świecie i najbardziej doświadczonych operatorów satelitów komunikacyjnych. Firma oferuje pojemność nadawczą na 39 satelitach klientom, wśród których są nadawcy i stowarzyszenia nadawców, operatorzy płatnej telewizji, dostawcy usług internetowych i wideo oraz przedsiębiorstwa i agencje rządowe. Satelity Eutelsat zapewniają pełen zasięg na Europę, Bliski Wschód, Afrykę, region Azji i Pacyfiku oraz obie Ameryki, umożliwiając szerokopasmową i rządową komunikację wideo, danych, niezależnie od lokalizacji użytkownika. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu, a biura i teleporty zlokalizowane są na całym świecie. Eutelsat zatrudnia 1000 mężczyzn i kobiet z 37 krajów, którzy będąc ekspertami w swych dziedzinach, współpracują z klientami zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

Więcej informacji na: www.eutelsat.com

Dział prasowy
Vanessa O’Connor Tel: + 33 1 53 98 37 91 voconnor@eutelsat.com
Marie-Sophie Ecuer Tel: + 33 1 53 98 37 91 mecuer@eutelsat.com
Violaine du Boucher Tel: + 33 1 53 98 37 91 vduboucher@eutelsat.com

Inwestorzy i analitycy
Joanna Darlington Tel. : +33 1 53 98 35 30 jdarlington@eutelsat.com
Cédric Pugni Tel. : +33 1 53 98 35 30 cpugni@eutelsat.com


Follow us at:

Eutelsat on Twitter Eutelsat on Facebook Eutelsat on LinkedIn Eutelsat on Youtube Eutelsat on Flickr Google+

Dołączone pliki

Dokument PDF

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Komentarz

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.