Obserwuj: Eutelsat Polska

Microspace Communications przedstawia rozwiązanie satelitarne DataBridge IP, oparte o Eutelsat SmartLNB

Komunikat prasowy   •   Gru 06, 2016 14:21 CET

Raleigh, NC, Paryż, 6 grudnia 2016 - Microspace Communications, pionier w zakresie innowacyjnych rozwiązań szerokopasmowych, zarówno dla stałych, jak i nowo powstających przedsiębiorstw, wybrał platformę SmartLNB od Eutelsat Communications(NYSE Euronext Paris: ETL), celem wprowadzenia na rynek nowej, satelitarnej usługi dwukierunkowej VELOCITY DataBridge. Satelitarna usługa nowej generacji wyznacza nowe standardy w zakresie kosztów, wydajności i udogodnień. Dzięki niedrogim rozwiązaniom sprzętowym oraz niskim miesięcznym kosztom operacyjnym, jest to idealna usługa dla klientów szukających rozwiązań M2M, SCADA i IoT w sektorach takich, jak przemysł naftowy, oznakowania cyfrowe, bezpieczeństwo i sieci korporacyjne.

Usługa VELOCITY DataBridge korzysta z anten satelitarnych o średnicy 76cm oraz ze zintegrowanych ruterów/modemów IP, niezależnie od miejsca i czasu zapotrzebowania. Wykorzystując pojemność na satelicie EUTELSAT 117 West A, usługa ta jest wydajnym rozwiązaniem dla odbiorców z kontynentalnej częsci Stanów Zjednoczonych, Meksyku i Ameryki Środkowej. Rozległy zasięg geograficzny zestawiony został z platformą Eutelsat SmartLNB, która zapewnia innowacyjne i wydajne rozwiązania w zastosowaniach o niskiej przepływności, dla usług łączności i usług M2M.

Joe Amor, wiceprezes i dyrektor generalny Microspace Communications, powiedział: „Poza obniżeniem cen rynkowych, kluczowe cechy usługi to zarządzanie i monitoring sieciowy. Zupełnie niewykorzystywane, zaawansowany monitoring i kontrola Microspace, zapewniają wysoki poziom świadczonych usług, włącznie z całkowitą widocznością w sieci, 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.”

Patricio Northland, dyrektor generalny Eutelsat Americas, powiedział: „Niniejsza umowa promuje wielofunkcyjność i wydajność SmartLNB w zastosowaniach M2M. Cieszymy się z rozwoju naszej współpracy z Microspace i czekamy na kolejny krok milowy w kierunku rozwoju opartych o technologię satelitarną, rozwiązań IoT.”

O Capitol Broadcasting Company

Capitol Broadcasting Company, Inc. to spółka o zróżnicowanej działalności w zakresie łączności, będąca właścicielem, bądź obsługująca WRAL-TV, WRAL Digital, WRAZ-TV, WRAZ Digital, WRAL-FM, WRAL-HD2, WCMC-FM, WCMC-HD1, WDNC- AM, WCMC-HD2, WCMC-HD3, WCLY-AM, WCMC-HD4, Microspace, CBC New Media Group and Wolfpack Sports Properties (spółka joint venture z Learfield) w Raleigh, NC; WILM-TV, WILT-LD and Sunrise Broadcasting w Wilmington, NC; The Durham Bulls Baseball Club, Bull City Hospitality and Bull Durham Beer Co. w Durham, NC; interesy na rynku nieruchomości, włączając American Tobacco Project, budynki Diamond View w Durham, NC i Rocky Mount Mills w Rocky Mount, NC.

Dodatkowe informacje o Microspace Communications i DataBridge Service dostępne są pod numerem telefonu: (919)850 4561, bądź na http://www.velocitydatabridge.com/.

O Eutelsat Communications

Założona w 1977 roku firma Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL, kod ISIN: FR0010221234) jest jednym z wiodących na świecie i najbardziej doświadczonych operatorów satelitów komunikacyjnych. Firma oferuje pojemność nadawczą na 39 satelitach klientom, wśród których są nadawcy i stowarzyszenia nadawców, operatorzy płatnej telewizji, dostawcy usług internetowych i wideo oraz przedsiębiorstwa i agencje rządowe. Satelity Eutelsat zapewniają pełen zasięg na Europę, Bliski Wschód, Afrykę, region Azji i Pacyfiku oraz obie Ameryki, umożliwiając szerokopasmową i rządową komunikację wideo, danych, niezależnie od lokalizacji użytkownika. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu, a biura i teleporty zlokalizowane są na całym świecie. Eutelsat zatrudnia 1000 mężczyzn i kobiet z 37 krajów, którzy będąc ekspertami w swych dziedzinach, współpracują z klientami zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

Więcej informacji na: www.eutelsat.com

Dział prasowy
Vanessa O’Connor Tel: + 33 1 53 98 37 91 voconnor@eutelsat.com
Marie-Sophie Ecuer Tel: + 33 1 53 98 37 91 mecuer@eutelsat.com
Violaine du Boucher Tel: + 33 1 53 98 37 91 vduboucher@eutelsat.com

Inwestorzy i analitycy
Joanna Darlington Tel. : +33 1 53 98 35 30 jdarlington@eutelsat.com
Cédric Pugni Tel. : +33 1 53 98 35 30 cpugni@eutelsat.com


Follow us at:

Eutelsat on Twitter Eutelsat on Facebook Eutelsat on LinkedIn Eutelsat on Youtube Eutelsat on Flickr Google+

Dołączone pliki

Dokument PDF

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Komentarz

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.