Obserwuj: Eutelsat Polska

Marie-Sophie Rouzaud Dyrektorem Działu HR Eutelsat

Komunikat prasowy   •   Paź 10, 2019 13:54 CEST

Paryż, 10 października 2019 - Eutelsat Communications (Euronext Paris: ETL) ogłasza nominację Marie-Sophie Rouzaud na stanowisko Dyrektora Grupy ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Marie-Sophie Rouzaud obejmie stanowisko na początku roku 2020, stając się zarazem członkiem Komitetu Wykonawczego.

Pracując na stanowisku szefa międzynarodowego działu kadr Eutelsat od roku 2017, Marie-Sophie może poszczycić się szeroką znajomością Spółki.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie, skierowane głównie na zarządzanie zespołami międzynarodowymi, ich rozwój i zmiany korporacyjne, zbudowane jest na pracy dla firm w sektorze high-tech. Po kilku awansach w Alcatel-Lucent, w roku 2011 Marie-Sophie Rouzaud dołączyła do Technicolor. W zakresie jej obowiązków leżała między innymi integracja pracowników po nabyciu przez Technicolor części Cisco.

Marie-Sophie Rauzaud zastąpi Antoine Mingalona, który, po 3 latach pracy dla Eutelsat, zdecydował o odejściu ze spółki, celem podjęcia pracy nad innymi projektami na początku roku 2020.

Obywatelka Francji, Marie-Sophie Rauzaud ukończyła studia podyplomowe w zakresie prawa i ekonomii.

O Eutelsat Communications

Założona w 1977 roku firma Eutelsat Communications jest jednym z wiodących na świecie operatorów satelitarnych. Dzięki globalnej sieci satelitów i powiązanej infrastrukturze naziemnej, Eutelsat umożliwia swym klientom efektywną komunikację z ich odbiorcami w zakresie usług wideo, transmisji danych, usług rządowych, a także stacjonarnych i mobilnych usług szerokopasmowych, niezależnie od ich lokalizacji. Dzięki Eutelsat, ponad 7000 kanałów TV, obsługiwanych przez wiodące grupy mediowe trafia do miliarda odbiorców przystosowanych do odbioru DTH, bądź połączonych z sieciami naziemnymi. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu, a biura i teleporty zlokalizowane są na całym świecie. Eutelsat zatrudnia 1000 mężczyzn i kobiet z 46 krajów, których zadaniem jest zapewnianie najwyższej jakości świadczonych usług.

Więcej informacji na: www.eutelsat.com

Dział prasowy
Marie-Sophie Ecuer Tel: + 33 1 53 98 37 91 mecuer@eutelsat.com

Inwestorzy i analitycy
Joanna Darlington Tel. : +33 1 53 98 35 30 jdarlington@eutelsat.com
Cédric Pugni Tel. : +33 1 53 98 35 30 cpugni@eutelsat.com


Follow us at:

Eutelsat on Twitter Eutelsat on Facebook Eutelsat on LinkedIn Eutelsat on Youtube Eutelsat on Flickr Google+

Dołączone pliki

Dokument PDF

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Komentarz

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.