Obserwuj: Eutelsat Polska

Marie-Sophie Ecuer dyrektorem Eutelsat ds. Komunikacji Korporacyjnej

Komunikat prasowy   •   Sty 25, 2018 10:25 CET

Paryż, 25 stycznia 2018 - Eutelsat Communications (Euronext paris: ETL) mianuje Marie-Sophie Ecuer dyrektorem ds. komunikacji korporacyjnej.

Marie-Sophie może pochwalić się bogatym życiorysem zawodowym, zarówno w zakresie komunikacji, jak w branży kosmicznej, gdzie zdobyła większość doświadczenia. Swą karierę rozpoczęła w dziale komunikacji spółki Thales, skąd w roku 2011 przeszła do Itron jako szefowa działu ds. kontaktów z prasą międzynarodową.

Marie-Sophie posiada obszerną wiedzę o Eutelsat, jako, że do działu komunikacji korporacyjnej spółki dołączyła w roku 2012. Dotychczas powierzano jej rozmaite projekty z zakresu komunikacji; obejmowała również stanowisko szefowej ds. komunikacji z mediami.

Marie-Sophie posiada dyplomy Science Po Grenoble oraz CELSA, francuskiej szkoły wyższej nauk informatycznych i komunikacji. Ukończyła także program w szkole biznesowej HEC Paris.

O Eutelsat Communications

Założona w 1977 roku firma Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL, kod ISIN: FR0010221234) jest jednym z wiodących na świecie i najbardziej doświadczonych operatorów satelitów komunikacyjnych. Firma oferuje pojemność nadawczą na 39 satelitach klientom, wśród których są nadawcy i stowarzyszenia nadawców, operatorzy płatnej telewizji, dostawcy usług internetowych i wideo oraz przedsiębiorstwa i agencje rządowe. Satelity Eutelsat zapewniają pełen zasięg na Europę, Bliski Wschód, Afrykę, region Azji i Pacyfiku oraz obie Ameryki, umożliwiając szerokopasmową i rządową komunikację wideo, danych, niezależnie od lokalizacji użytkownika. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu, a biura i teleporty zlokalizowane są na całym świecie. Eutelsat zatrudnia 1000 mężczyzn i kobiet z 37 krajów, którzy będąc ekspertami w swych dziedzinach, współpracują z klientami zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

Więcej informacji na: www.eutelsat.com

Dział prasowy
Marie-Sophie Ecuer Tel: + 33 1 53 98 37 91 mecuer@eutelsat.com
Violaine du Boucher Tel: + 33 1 53 98 37 91 vduboucher@eutelsat.com

Inwestorzy i analitycy
Joanna Darlington Tel. : +33 1 53 98 35 30 jdarlington@eutelsat.com
Cédric Pugni Tel. : +33 1 53 98 35 30 cpugni@eutelsat.com


Follow us at:

Eutelsat on Twitter Eutelsat on Facebook Eutelsat on LinkedIn Eutelsat on Youtube Eutelsat on Flickr Google+

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Komentarz

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.