Obserwuj: Eutelsat Polska

Joyne wybiera Eutelsat dla nowej, elastycznej platformy pay TV na duńskim rynku

Komunikat prasowy   •   Lip 17, 2017 12:55 CEST

Paryż, 17 lipca 2017 - Joyne, nowa, wielokanałowa platforma usług TV na rynku duńskim, dedykowana odbiorcom indywidualnym i odbiorcom z sektora rekreacyjnego, wybrała satelitę EUTELSAT 9B, jako sposób dotarcia do swoich odbiorców, zarówno w krajach Beneluksu, jak i całej Europie. Joyne zawarła z Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL) wieloletnią, obejmującą kilka transponderów umowę, i przygotowuje się do jej oficjalnego uruchomienia, planowanego na 24 lipca. Do uplinku zostanie wykorzystany teleport Eutelsat Paris-Rambouillet.

Początkowo, w ofercie platformy znajdą się kanały pay TV i FTA o zróżnicowanej tematyce, jednak z akcentem na tematykę sportową. Znajdzie się tam 30 popularnych kanałów duńskich, a także marki międzynarodowe, takie jak kanały Fox Sports HD i Discovery Networks Benelux. Wykorzystując paneuropejską wiązkę satelity EUTELSAT 9B, widzowie uzyskają dostęp do usługi DTH dzięki kartom Conax Contego Cam i antenom o średnicy 45 cm lub większych. Będą oni również mogli uzyskać dostęp do treści nadawanych z pozycji przyległych.

Minimalna opłata miesięczna, dająca abonentom dostęp do pełnej oferty programowej Joyne, to zaledwie 13 Euro. Konkurencyjna oferta Joyne to możliwość elastycznej, krótkoterminowej subskrypcji - już od jednego miesiąca, dla odbiorców posiadających drugie mieszkanie, bądź przyczepę campingową, a także specjalne oferty dla właścicieli campingów i barów, udostępniających usługi TV w miejscach publicznych.

Hans Brunas, dyrektor generalny Joyne, powiedział: "Nowa marka Joyne to łączność i przyjemność płynąca z usług wysokiej jakości. Naszą nową ofertę będą wyróżniać takie czynniki jak wysoka jakość usług TV, szerokie dotarcie w Europie i elastyczność dla subskrybentów. Stawiając te kryteria na czele naszych ambicji, liczymy na wieloletnią współpracę z firmą Eutelsat, którą wybraliśmy na dostawcę pojemności satelitarnej.”

Michel Azibert, dyrektor Eutelsat ds. rozwoju i reklamy, dodał: "Nowa umowa z Joyne, obejmująca pojemność na satelicie EUTELSAT 9B, odzwierciedla wydajność satelitów w zakresie dotarcia do wielojęzycznych społeczności, a także zwiększenia dostępu do najlepszych treści pay TV dla widzów zainteresowanych krótkoterminowymi, sezonowymi rozwiązaniami. To pierwszy krok we współpracy z nowym graczem na rynku europejskim, który na pierwszym miejscu stawia elastyczność."

O Joyne

www.joyne.nl

Kontakt: Johrit Schellingerhout, dział sprzedaży i marketingu

johrit@joyne.nl

O Eutelsat Communications

Założona w 1977 roku firma Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL, kod ISIN: FR0010221234) jest jednym z wiodących na świecie i najbardziej doświadczonych operatorów satelitów komunikacyjnych. Firma oferuje pojemność nadawczą na 39 satelitach klientom, wśród których są nadawcy i stowarzyszenia nadawców, operatorzy płatnej telewizji, dostawcy usług internetowych i wideo oraz przedsiębiorstwa i agencje rządowe. Satelity Eutelsat zapewniają pełen zasięg na Europę, Bliski Wschód, Afrykę, region Azji i Pacyfiku oraz obie Ameryki, umożliwiając szerokopasmową i rządową komunikację wideo, danych, niezależnie od lokalizacji użytkownika. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu, a biura i teleporty zlokalizowane są na całym świecie. Eutelsat zatrudnia 1000 mężczyzn i kobiet z 37 krajów, którzy będąc ekspertami w swych dziedzinach, współpracują z klientami zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

Więcej informacji na: www.eutelsat.com

Dział prasowy
Vanessa O’Connor Tel: + 33 1 53 98 37 91 voconnor@eutelsat.com
Marie-Sophie Ecuer Tel: + 33 1 53 98 37 91 mecuer@eutelsat.com
Violaine du Boucher Tel: + 33 1 53 98 37 91 vduboucher@eutelsat.com

Inwestorzy i analitycy
Joanna Darlington Tel. : +33 1 53 98 35 30 jdarlington@eutelsat.com
Cédric Pugni Tel. : +33 1 53 98 35 30 cpugni@eutelsat.com


Follow us at:

Eutelsat on Twitter Eutelsat on Facebook Eutelsat on LinkedIn Eutelsat on Youtube Eutelsat on Flickr Google+

Dołączone pliki

Dokument PDF

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Komentarz

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.