Obserwuj: Eutelsat Polska

IBC 2016: MultiChoice Africa i nowe zasoby satelitarne od Eutelsat

Komunikat prasowy   •   Wrz 10, 2016 09:09 CEST

Amsterdam, Paryż, 10 września 2016 - Przy okazji targów IBC w Amsterdamie, Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL) i MultiChoice Africa, jeden z potentatów na afrykańskim rynku usług wideo, ogłosili zawarcie nowego, 9-letniego kontraktu, celem ekspansji platformy MultiChoice, DStv, na pozycji 36° East. Nowa umowa, obejmująca jeden transponder umowa, umacnia dotychczasową, wieloletnią już współpracę między Eutelsat, a MultiChoice Africa, a tym samym ugruntowuje pozycję 36° East, jako główną pozycję dla cyfrowych usług wideo w Afryce.

Tim Jacobs, dyrektor generalny MultiChoice Africa, powiedział: „Dzięki dodatkowej pojemności od Eutelsat, będziemy mogli poszerzyć wachlarz naszych usług oraz spełnić flagową obietnicę, dotyczącą zapewnienia odbiorcy najlepszych wrażeń TV poprzez dostarczanie najlepszych z możliwych, usług w zakresie rozrywki wideo w Afryce, wyróżniających się jakością i wyborem. Cieszymy się z możliwości umocnienia stosunków z naszym wieloletnim partnerem satelitarnym.”

Michel Azibert, dyrektor Eutelsat ds. rozwoju i reklamy, dodał: „Niniejsza umowa utwierdza grono naszych satelitów na pozycji 36° East jako punkt odniesienia dla rynku nadawczego w Afryce Subsaharyjskiej, umacniając zarazem naszą wieloletnią współpracę z MultiChoice Africa, firmą cenioną za jakość i kreatywność.”

Odwiedź stoisko Eutelsat na targach IBC w dniach 9 - 13 września: hala 1, stoisko D.59

O Eutelsat Communications

Założona w 1977 roku firma Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL, kod ISIN: FR0010221234) jest jednym z wiodących na świecie i najbardziej doświadczonych operatorów satelitów komunikacyjnych. Firma oferuje pojemność nadawczą na 39 satelitach klientom, wśród których są nadawcy i stowarzyszenia nadawców, operatorzy płatnej telewizji, dostawcy usług internetowych i wideo oraz przedsiębiorstwa i agencje rządowe. Satelity Eutelsat zapewniają pełen zasięg na Europę, Bliski Wschód, Afrykę, region Azji i Pacyfiku oraz obie Ameryki, umożliwiając szerokopasmową i rządową komunikację wideo, danych, niezależnie od lokalizacji użytkownika. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu, a biura i teleporty zlokalizowane są na całym świecie. Eutelsat zatrudnia 1000 mężczyzn i kobiet z 37 krajów, którzy będąc ekspertami w swych dziedzinach, współpracują z klientami zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

Więcej informacji na: www.eutelsat.com

Dział prasowy
Vanessa O’Connor Tel: + 33 1 53 98 37 91 voconnor@eutelsat.com
Marie-Sophie Ecuer Tel: + 33 1 53 98 37 91 mecuer@eutelsat.com
Violaine du Boucher Tel: + 33 1 53 98 37 91 vduboucher@eutelsat.com

Inwestorzy i analitycy
Joanna Darlington Tel. : +33 1 53 98 35 30 jdarlington@eutelsat.com
Cédric Pugni Tel. : +33 1 53 98 35 30 cpugni@eutelsat.com


Follow us at:

Eutelsat on Twitter Eutelsat on Facebook Eutelsat on LinkedIn Eutelsat on Youtube Eutelsat on Flickr Google+

Dołączone pliki

Dokument PDF

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Komentarz

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.