Obserwuj: Eutelsat Polska

Gogo zapewnia łączność pokładową dzięki umowie z Eutelsat

Komunikat prasowy   •   Paź 29, 2019 13:18 CET

Chicago, Paryż, 29 października 2019 - Gogo (NASDAQ: GOGO), wiodący, globalny dostawca produktów i usług w zakresie łączności szerokopasmowej dla lotnictwa, i Eutelsat Communications (Euronext Paris: ETL), jeden ze światowych liderów wśród operatorów satelitarnych, ogłaszają zawarcie nowej umowy, dotyczącej pojemności satelitarnej dla szybkich usług łączności w sektorze powietrznym. Na poczet nowej, długoterminowej umowy, Gogo wydzierżawi pasmo HTS satelity EUTELSAT 10B, które wykorzysta dla usług w Europie i na Bliskim Wschodzie. Planowany termin wyniesienia nowego satelity to rok 2022.

Zwiększamy pojemność dla szybkich usług łączności pokładowej, na które popyt regularnie wzrasta,” powiedział Oakleigh Thorne, prezes i dyrektor wykonawczy Gogo. „Współpraca z Eutelsat umożliwi Gogo 2Ku dalsze świadczenie najlepszych usług w sektorze pasażerskim globalnych linii lotniczych.”

Jesteśmy podekscytowani dalszą współpracą z Gogo, naszym wieloletnim partnerem i wiodącym dostawcą usług łączności pokładowej,” powiedział Philippe Oliva, dyrektor handlowy Eutelsat. „Niniejsza umowa podkreśla znaczenie nowo zamówionego satelity EUTELSAT 10B dla rynku usług łączności pokładowej. Cieszymy się, iż z naszym wsparciem, Gogo zwiększy zakres usług w Europie i na Bliskim Wschodzie, zapewniając najlepsze usługi pasażerom partnerskich linii lotniczych.”

O Gogo

Gogo zapewnia pokładowe usługi internetowe. Jesteśmy wiodącym, globalnym dostawcą produktów i usług w zakresie łączności szerokopasmowej dla lotnictwa. Tworzymy innowacyjne rozwiązania, umożliwiające pasażerom floty lotniczej dostęp do usług internetowych, tworząc zarazem oprogramowanie i platformy dla swoich partnerów. Odbiorcom naszych usług zapewniamy niezawodne usługi na najwyższym poziomie, dostępne na całym świecie. Naszą misją jest rozwój sektora usług powietrznych, poprzez rozwój usług pokładowych, z korzyścią zarówno dla partnerskich linii lotniczych, jak i ich pasażerów, których podróże będą przyjemniejsze.

Produkty i usługi Gogo dostępne są w tysiącach samolotów, wiodących na świecie komercyjnych linii lotniczych, oraz we flotach prywatnych, włączając największe floty działające na zasadach współwłasności. Siedziba Gogo mieści się w Chicago, IL, a dodatkowe filie zlokalizowane są między innymi w Broomfeld, CO. Połącz się z nami na gogoair.com.

Ostrzeżenie Dotyczące Wypowiedzi Prognozujących

Niektóre z informacji ujawnionych w tym komunikacie prasowym obejmują „wypowiedzi prognozujące,” które bazują na przekonaniach i założeniach kierownictwa i obecnie znanych mu faktach. Większość wypowiedzi prognozujących zawiera słownictwo, które identyfikuje je jako prognozujące, takie, jak: „przewiduje,” „wierzy,” „kontynuuje,” „może,” „dąży,” „szacuje,” „oczekuje,” „zamierza,” „planuje,” „potencjał,” „prognozuje,” „projekt,” „powinien,” „będzie,” lub podobne wyrażenia odnoszące się do przyszłych wydarzeń. Ostrzega się przed nadmiernym zaufaniem w stosunku do niniejszych wypowiedzi, które mają jedynie zastosowanie w dniu wydania niniejszego komunikatu, a firma Gogo w żadnym przypadku nie jest zobligowana do ich publicznej aktualizacji, czy zmiany. Niniejsze wypowiedzi prognozujące, oparte o szacunki i założenia naszego kierownictwa, mimo, iż według nas rozsądne, są z natury niepewne. Przyczyną rozbieżności między rzeczywistymi wynikami, a wypowiedziami prognozującymi, mogą być czynniki, takie, jak rozwój sytuacji, czy decyzje biznesowe oraz wątpliwości zawarte w sekcji „Czynniki Ryzyka” Rocznego Raportu Spółki na formularzu SEC 10-K z dnia 22 lutego 2019 i w Raportu Kwartalnego na formularzu SEC 10-Q z 8 sierpnia 2019.


Dział prasowy
Dave Mellin

Tel: +1 303 301 3606

pr@gogoair.com


InwestorzyWill Davis

Tel. : +1 917 519 6994

ir@gogoair.com

O Eutelsat Communications

Założona w 1977 roku, firma Eutelsat Communications jest jednym z wiodących na świecie operatorów satelitarnych. Dzięki globalnej sieci satelitów i powiązanej infrastrukturze naziemnej, Eutelsat umożliwia swym klientom efektywną komunikację z ich odbiorcami w zakresie usług wideo, transmisji danych, usług rządowych, a także stacjonarnych i mobilnych usług szerokopasmowych, niezależnie od ich lokalizacji. Dzięki Eutelsat, ponad 7000 kanałów TV, obsługiwanych przez wiodące grupy mediowe trafia do miliarda odbiorców przystosowanych do odbioru DTH, bądź połączonych z sieciami naziemnymi. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu, a biura i teleporty zlokalizowane są na całym świecie. Eutelsat zatrudnia 1000 mężczyzn i kobiet z 46 krajów, których zadaniem jest zapewnianie najwyższej jakości świadczonych usług.

Więcej informacji na: www.eutelsat.com

Dział prasowy
Marie-Sophie Ecuer Tel: + 33 1 53 98 37 91 mecuer@eutelsat.com

Inwestorzy i analitycy
Joanna Darlington Tel. : +33 1 53 98 35 30 jdarlington@eutelsat.com
Cédric Pugni Tel. : +33 1 53 98 35 30 cpugni@eutelsat.com


Follow us at:

Eutelsat on Twitter Eutelsat on Facebook Eutelsat on LinkedIn Eutelsat on Youtube Eutelsat on Flickr Google+

Dołączone pliki

Dokument PDF

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Komentarz

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.