Obserwuj: Eutelsat Polska

Eutelsat przygotowuje satelity na wzmożoną aktywność mediów z racji brytyjskich wyborów powszechnych 7 maja

Komunikat prasowy   •   Maj 06, 2015 08:42 CEST

Paryż, 6 maja 2015 –brytyjskie wybory powszechne, które 7 maja przyciągną do urn nawet do 48 milionów głosujących, sprawiły, iż stacje telewizyjne oraz wydawcy programów informacyjnych zarezerwowali na 4 satelitach Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL) zasoby odpowiadające ponad 400 godzinom transmisji telewizyjnej.

Satelity Eutelsat to część infrastruktury, która umożliwi mediom, zarówno brytyjskim, jak i międzynarodowym, bezpośrednią transmisję z komisji wyborczych w kluczowych lokalizacjach w Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej, a także z rezydencji premiera przy Downing Street 10, Westminsteru oraz sztabów wyborczych poszczególnych partii. Bezpośrednie raporty, a także te nagrane wcześniej, zostaną włączone do ramówki dnia wyborczego, zarówno specjalnych programów wyborczych, jak i całodobowych programów informacyjnych.

Chcąc zapewnić nadawcom dostęp do optymalnej pojemności oraz jakości usług, Eutelsat od kilku tygodni sprawnie koordynuje procesem rezerwacji. Niemniej jednak, firma zmobilizowana jest również do obsługi zamówień na ostatnią chwilę.

Stawiając czoła wzmożonej aktywności mediów, Centrum Rezerwacji Eutelsat umożliwia swoim klientom zwiększanie dzierżawionej dotychczas pojemności ad hoc, o pojemność tak małą, jak odpowiadająca 15 minutom transmisji, nawet do pojemności odpowiadającej kilku dniom.

O Eutelsat Communications

Założona w 1977 roku firma Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL, kod ISIN: FR0010221234) jest jednym z wiodących na świecie i najbardziej doświadczonych operatorów satelitów komunikacyjnych. Firma oferuje pojemność nadawczą na 35 satelitach klientom, wśród których są nadawcy i stowarzyszenia nadawców, operatorzy płatnej telewizji, dostawcy usług internetowych i wideo oraz przedsiębiorstwa i agencje rządowe. Satelity Eutelsat zapewniają pełen zasięg na Europę, Bliski Wschód, Afrykę, region Azji i Pacyfiku oraz obie Ameryki, umożliwiając szerokopasmową i rządową komunikację wideo, danych, niezależnie od lokalizacji użytkownika. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu, a biura i teleporty zlokalizowane są na całym świecie. Eutelsat zatrudnia 1000 mężczyzn i kobiet z 32 krajów, którzy będąc ekspertami w swych dziedzinach, współpracują z klientami zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

Więcej informacji na: www.eutelsat.com

Dział prasowy
Vanessa O’Connor Tel: + 33 1 53 98 37 91 voconnor@eutelsat.com
Marie-Sophie Ecuer Tel: + 33 1 53 98 37 91 mecuer@eutelsat.com

Inwestorzy i analitycy
Joanna Darlington Tel. : +33 1 53 98 35 30 jdarlington@eutelsat.com
Cédric Pugni Tel. : +33 1 53 98 35 30 cpugni@eutelsat.com


Follow us at:

Eutelsat on Twitter Eutelsat on Facebook Eutelsat on LinkedIn Eutelsat on Youtube Eutelsat on Flickr Google+

Dołączone pliki

Dokument PDF

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Komentarz

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.