Obserwuj: Eutelsat Polska

Eutelsat prezentuję markę „Konnect Africa” dla satelitarnych działań szerokopasmowych

Komunikat prasowy   •   Lis 15, 2016 14:14 CET

Cape Town, Paryż, 15 listopada 2016 - Dzisiejsze wprowadzenie przez Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL) marki „Konnect Africa" na targach AfricaCom to zmiana w zakresie przedsięwzięcia „Broadband for Africa”, zorganizowanego celem ożywienia rynku w kierunku satelitarnych usług szerokopasmowych w Afryce Subsaharyjskiej.

Wznowione wysiłki celem zmniejszenia wykluczenia cyfrowego

Marka „Konnect Africa” i nowy slogan „Taking Broadband Further” zostały stworzone by odzwierciedlić ambicje Eutelsat w zakresie zwiększenia satelitarnej łączności szerokopasmowej w Afryce. Mając 20 silnych oddziałów na kluczowych rynkach Afryki, „Konnect Africa” dąży do objęcia pozycji wiodącego dostawcy usług nowej generacji, współpracującego z lokalnymi partnerami, celem promocji wysokiej jakości usług dla klientów indywidualnych i biznesowych, a zarazem zmniejszenia wykluczenia cyfrowego na kontynencie.

Komercyjny start w 2017

Nowa marka to kamień milowy zapowiadający wdrażanie usług komercyjnych, planowane na rok 2017, mające objąć ponad 20 krajów subsaharyjskich przed rokiem 2019.

Portfolio „Konnect Africa” zostanie dostosowane do profili i potrzeb jego partnerów: operatorów danych, operatorów mobilnych lub VSAT, dostawców Internetu i platform pay TV, które mogą łączyć usługi TV z internetowymi. „Konnect Africa” zapewni pełen zakres usług, od odpowiedniej przepustowości łącz po rozwiązania end to end.

Więcej informacji na: www.konnect-africa.com

Materiał wideo o „Konnect Africa”: https://youtu.be/gH8tGLc-1Z4

Odwiedź zespół „Konnect Africa” na targach AfricaCom (15-17 listopada) na stoisku Eutelsat: D6

O Eutelsat Communications

Założona w 1977 roku firma Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL, kod ISIN: FR0010221234) jest jednym z wiodących na świecie i najbardziej doświadczonych operatorów satelitów komunikacyjnych. Firma oferuje pojemność nadawczą na 39 satelitach klientom, wśród których są nadawcy i stowarzyszenia nadawców, operatorzy płatnej telewizji, dostawcy usług internetowych i wideo oraz przedsiębiorstwa i agencje rządowe. Satelity Eutelsat zapewniają pełen zasięg na Europę, Bliski Wschód, Afrykę, region Azji i Pacyfiku oraz obie Ameryki, umożliwiając szerokopasmową i rządową komunikację wideo, danych, niezależnie od lokalizacji użytkownika. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu, a biura i teleporty zlokalizowane są na całym świecie. Eutelsat zatrudnia 1000 mężczyzn i kobiet z 37 krajów, którzy będąc ekspertami w swych dziedzinach, współpracują z klientami zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

Więcej informacji na: www.eutelsat.com

Dział prasowy
Vanessa O’Connor Tel: + 33 1 53 98 37 91 voconnor@eutelsat.com
Marie-Sophie Ecuer Tel: + 33 1 53 98 37 91 mecuer@eutelsat.com
Violaine du Boucher Tel: + 33 1 53 98 37 91 vduboucher@eutelsat.com

Inwestorzy i analitycy
Joanna Darlington Tel. : +33 1 53 98 35 30 jdarlington@eutelsat.com
Cédric Pugni Tel. : +33 1 53 98 35 30 cpugni@eutelsat.com


Follow us at:

Eutelsat on Twitter Eutelsat on Facebook Eutelsat on LinkedIn Eutelsat on Youtube Eutelsat on Flickr Google+

Dołączone pliki

Dokument PDF

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Komentarz

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.