Obserwuj: Eutelsat Polska

Béatrice Beau nowym wiceprezesem wykonawczym Grupy Eutelsat ds. globalnych usług szerokopasmowych

Komunikat prasowy   •   Mar 13, 2017 14:57 CET

Paryż, 13 marca 2017 - Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL) ogłasza, iż Béatrice Beau została mianowana nowym wiceprezesem wykonawczym Grupy ds. globalnych usług szerokopasmowych. Bezpośrednią kontrolę nad jej stanowiskiem sprawuje Michel Azibert, zastępca dyrektora generalnego, a zarazem dyrektor ds. rozwoju i reklamy Eutelsat.

Bogata w doświadczenia z zakresu innowacyjności i pracy na złożonym, głównie międzynarodowym gruncie, Béatrice Beau będzie odpowiedzialna za zarządzanie i rozwój produktów internetowych, które stanowią centrum strategii rozwoju Eutelsat.

Znaczna część kariery Béatrice Beau to lata spędzone w Canal Plus Group i Bouygues Telecom. Pracowała ona na wielu stanowiskach związanych z reklamą i marketingiem - przez ponad osiem ubiegłych lat jako szef działu reklamy, marketingu i kontaktów z klientami w Canal+ Overseas, gdzie stworzyła strategię marketingu i zarządzała jej realizacją na wielu rynkach.

Béatrice Beau to francuskiego pochodzenia, absolwentka studiów EMBA w szkole zarządzania i biznesu INSEAD.

O Eutelsat Communications

Założona w 1977 roku firma Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL, kod ISIN: FR0010221234) jest jednym z wiodących na świecie i najbardziej doświadczonych operatorów satelitów komunikacyjnych. Firma oferuje pojemność nadawczą na 39 satelitach klientom, wśród których są nadawcy i stowarzyszenia nadawców, operatorzy płatnej telewizji, dostawcy usług internetowych i wideo oraz przedsiębiorstwa i agencje rządowe. Satelity Eutelsat zapewniają pełen zasięg na Europę, Bliski Wschód, Afrykę, region Azji i Pacyfiku oraz obie Ameryki, umożliwiając szerokopasmową i rządową komunikację wideo, danych, niezależnie od lokalizacji użytkownika. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu, a biura i teleporty zlokalizowane są na całym świecie. Eutelsat zatrudnia 1000 mężczyzn i kobiet z 37 krajów, którzy będąc ekspertami w swych dziedzinach, współpracują z klientami zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

Więcej informacji na: www.eutelsat.com

Dział prasowy
Vanessa O’Connor Tel: + 33 1 53 98 37 91 voconnor@eutelsat.com
Marie-Sophie Ecuer Tel: + 33 1 53 98 37 91 mecuer@eutelsat.com
Violaine du Boucher Tel: + 33 1 53 98 37 91 vduboucher@eutelsat.com

Inwestorzy i analitycy
Joanna Darlington Tel. : +33 1 53 98 35 30 jdarlington@eutelsat.com
Cédric Pugni Tel. : +33 1 53 98 35 30 cpugni@eutelsat.com


Follow us at:

Eutelsat on Twitter Eutelsat on Facebook Eutelsat on LinkedIn Eutelsat on Youtube Eutelsat on Flickr Google+

Dołączone pliki

Dokument PDF

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Komentarz

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.