Obserwuj: Eutelsat Polska

Aplikacja Sat.tv rozszerza swą ofertę o programy z pozycji 7/8° West

Komunikat prasowy   •   Mar 22, 2017 08:21 CET

Dubaj, Paryż, 22 marca 2017 - Przy okazji targów Cabsat Dubai, Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL) ogłasza, iż Sat.tv, mobilny przewodnik programowy, rozszerza swą ofertę o kanały FTA dostępne z pozycji 7/8° West. Dostępna na rynku od kwietnia 2016, aplikacja Sat.tv skierowana jest do 65 milionów odbiorców, przystosowanych do odbioru oferty programowej w systemie DTH z pozycji HOTBIRD. Dotychczas aplikacja została pobrana przez niemal milion użytkowników i jest dostępna dla ponad 52 mln, przystosowanych do odbioru DTH, gospodarstw domowych na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej, które odbierają kanały FTA z pozycji 7/8° West.

Lepsze wrażenia wizualne oferty FTA

Sat.tv daje użytkownikom z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej możliwość przeglądania szczegółowych ramówek około 400 programów FTA1, z wykorzystaniem filtrów dodatkowych, takich, jak: czas nadawania, nazwa kanału, czy typ programu. Zaletą jest również przyjazny interfejs użytkownika, dostępny w pięciu językach (angielskim, francuskim, rosyjskim, włoskim i arabskim) oraz oferta programowa sięgająca 40 wersji językowych.

Największą popularność Sat.tv notuje się obecnie w Maroku, Tunezji, Algierii, Egipcie, Arabii Saudyjskiej i Iranie. Użytkowników szczególnie przyciąga opcja zatwierdzania swych wyborów jednym kliknięciem (one click), oraz spersonalizowane rekomendacje.

Zwiększenie kontaktu nadawca-odbiorca

Przystępność obsługi oraz obszerne informacje dla użytkowników możliwe są dzięki ergonomicznemu ekosystemowi aplikacji, który umożliwia nadawcom wprowadzanie wszelkich zmian i wyświetlanie ich poprzez aplikację w czasie rzeczywistym. Nadawcy mają do dyspozycji panel administracyjny, dzięki któremu mogą bezpośrednio edytować swe ramówki.

Nicolas Moulin-Fournier, starszy wiceprezes New Video Services, skomentował: Sat.tv cieszy się uznaniem nadawców, dając im pole do lepszej jakości usług, i odbiorców, za „wolność wyboru”. Jesteśmy pewni, iż odbiorcy oferty programowej z rozwijającej się w ekspresowym tempie, pozycji 7/8° West, polubią intuicyjność aplikacji Sat.tv tak szybko, jak odbiorcy i nadawcy korzystający z pozycji HOTBIRD.”

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o aplikacji Sat.tv, odwiedź Eutelsat na targach Cabsat 2017, w Dubai World Trade Centre, w dniach 21-23 marca:

Zabeel Hall Stand: Hala 7, stanowisko C7-10

Aplikacja Sat.tv dostępna jest w App Store i Google Play

Więcej informacji na: www.sat.tv

1 Suma kanałów dostępnych w ramówkach pozycji HOTBIRD i 7/8° West

O Eutelsat Communications

Założona w 1977 roku firma Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL, kod ISIN: FR0010221234) jest jednym z wiodących na świecie i najbardziej doświadczonych operatorów satelitów komunikacyjnych. Firma oferuje pojemność nadawczą na 39 satelitach klientom, wśród których są nadawcy i stowarzyszenia nadawców, operatorzy płatnej telewizji, dostawcy usług internetowych i wideo oraz przedsiębiorstwa i agencje rządowe. Satelity Eutelsat zapewniają pełen zasięg na Europę, Bliski Wschód, Afrykę, region Azji i Pacyfiku oraz obie Ameryki, umożliwiając szerokopasmową i rządową komunikację wideo, danych, niezależnie od lokalizacji użytkownika. Siedziba firmy znajduje się w Paryżu, a biura i teleporty zlokalizowane są na całym świecie. Eutelsat zatrudnia 1000 mężczyzn i kobiet z 37 krajów, którzy będąc ekspertami w swych dziedzinach, współpracują z klientami zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

Więcej informacji na: www.eutelsat.com

Dział prasowy
Vanessa O’Connor Tel: + 33 1 53 98 37 91 voconnor@eutelsat.com
Marie-Sophie Ecuer Tel: + 33 1 53 98 37 91 mecuer@eutelsat.com
Violaine du Boucher Tel: + 33 1 53 98 37 91 vduboucher@eutelsat.com

Inwestorzy i analitycy
Joanna Darlington Tel. : +33 1 53 98 35 30 jdarlington@eutelsat.com
Cédric Pugni Tel. : +33 1 53 98 35 30 cpugni@eutelsat.com


Follow us at:

Eutelsat on Twitter Eutelsat on Facebook Eutelsat on LinkedIn Eutelsat on Youtube Eutelsat on Flickr Google+

Dołączone pliki

Dokument PDF

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Komentarz

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.